Lea-Renata Gašparić

Imam Vam potrebu uputiti koju riječ nakon što je mom putu s autoškolom AS, položenim ispitom došao kraj.

Za početak hvala cijelom timu “Autoškole AS” koja je bila srdačna i dostupna tijekom cijelog procesa dobivanja vozačke dozvole. Sretna sam što sam odabrala upravo autoškolu AS! 🙂

Ali samo je jedan… Danijel Dubovečak, koji je od samog početka pokazao iznimno strpljenje, veliko znanje, profesionalnost na zavidnom nivou i uvijek dobrodošle konstruktivne kritike. On je uljepšao svaki dan kada je vožnja bila na rasporedu, jednostavno dobiješ dojam da je to neka svakodnevna ugodna obaveza ili ti ga – psihoterapija za dušu (haha). Šalu na stranu, izuzetna osoba koja odlično radi svoj posao i sve savršeno objasni (makar i 10i put), a ako treba i nacrta – doslovno. Uvijek prijateljski raspoložen uz nezaobilazan odličan smisao za humor, da sam se doslovno veselila svakom novom satu vožnje i bilo je divno biti njegova kandidatkinja. Bilo me strah krenuti, zbog mnogih negativnih iskustva koja sam čula o nestrpljivim, da drugo i ne spominjem kakvim sve instruktorima u drugim školama.