Djelatnici autoškole AS su jako ljubazni i susretljivi, otvoreni za sva pitanja i nejasnoće. Posebno ističem svog instruktora Maria Kišura koji ima zavidno znanje i strpljenje za svoje polaznike. Preporučam svima da se upišu u autoškolu AS!
Novi tečaj B kategorije počinje u utorak 30.06., a nakon toga 15.07.,30.07. i 07.09.2026.
Djelatnici autoškole AS su jako ljubazni i susretljivi, otvoreni za sva pitanja i nejasnoće. Posebno ističem svog instruktora Maria Kišura koji ima zavidno znanje i strpljenje za svoje polaznike. Preporučam svima da se upišu u autoškolu AS!
Dok se ljudi u drugim školama muče na polaganju ispita, ja sam prošao sve iz prve. Bez odličnih predavača i instruktora Zdenka Dopatera to vjerojatno nebi mogao!
Svakako bih preporučila Autoškolu AS svima koji žele naučiti voziti auto zbog njezine dobre organizacije, ugodne atmosfere te svih materijala koje su nam pružili! Hvala predavačima, instruktorima i ostalom osoblju, no pogotovo mojoj instruktorici Kristini!! Uz njezinu pomoć i vodstvo uspjela sam položiti ispit iz prvog pokušaja! Svaki sat vožnje s njom bio je vrlo opuštajuć, a njezina strpljivost i razumijevanje mi je pomoglo da prevladam strah i tjeskobu od vožnje. Dala mi je puno korisnih savjeta kojih mogu primijeniti na cesti i kako se ponašati u određenim situacijama.
Hvala Autoškoli AS na svemu!
Hvala autoškoli as te naročito instruktorici Kristini! Zahvalna sam na njenoj smirenosti i strpljenju i dobrim savjetima! Slušajte ju i samo naprijed…
Super autoškola i stvarno dobro iskustvo. Posebno pohvale instruktoru Marinko Vujčić koji je bio vrlo profesionalan, strpljiv i uvijek spreman objasniti sve situacije u vožnji. Njegov pristup me puno naučio i pomogao mi da steknem sigurnost u vožnji.
Moja recenzija za autoškolu AS i instruktora Jožefa Kuglia je 5+. Jako sam se bojao vožnje, intruktor Kugli ima jako dobar pristup učenju, te je jako pristupačna osoba i u svakoj mu je namjeri da njegov učenik u što kraćem roku nauči pravilo i dobro voziti.
Položio sam i mogu reći samo riječi hvale za Autoškolu AS. Instruktor Davor Vozab je bio maksimalno strpljiv i profesionalan, a atmosfera tokom vožnje uvijek opuštena. Hvala vam na svemu, preporuka svima!
Instruktor Davor Vozab je odličan, lagano za dogovoriti termine vožnje, tu i tamo strog ali to kad tad treba, naučio me vozit uz moje muke no sve u svemu super autoškola.
U autoškolu AS je išla cijela moja obitelj i ja.Moram reći da su vozači koji završe ovu auto školu spremni za vožnju bez problema jer steknu sigurnost,znanje i jako dobro nauče kulturu prometa i tehniku vožnje.Predavačica Jasmina vrhunski odradi predavanje s primjerima iz stvarnog života.Kvalitetni auti,instruktori i stručan pristup. Nema čekanja ,sve se odradi u roku i po dogovoru. Ljudi griješe jer im je bitna cijena pa upisuju preko kupona auto škole i to traje mjesecima a u ovoj auto školi nema čekanja ,sve po dogovoru s instruktorom.Najprofesionalnija auto škola u gradu …Moj sin je nakon položenog vozačkog bez straha vozio u Dubrovnik,drugi sin isto položio i vozi svaki dan.Sve pohvale…
U sest mjeseci koliko sam vozila, odvozila sam 37 sati i prosla iz prvog puta. Sve pohvale instruktoru Zdenku Dopateru, koji je uvijek bio smiren i strpljiv dok sam se ucila!
Sve pohvale za autoškolu AS! Svi djelatnici s kojima sam se susrela bili su jako ljubazni i profesionalsni. Položila sam vožnju iz prve zaslužujući najboljem instruktoru Tihomiru Valetiću, atmosfera je uvijek bila jako dobra, vesela i opuštena što mi ja jako pomoglo pri učenju. Veliko hvala instruktoru Tihomiru na strpljenju i podršci. Svima bi poželjela takvog instruktora!
Sve pohvale za autoškolu AS, posebna pohvala i zahvala mom instruktoru Davoru za potporu i puno razumijevanja! Posebno hvala na strpljenju 🙂